Yhdistyksen yhteystietoja

Pirkanmaan Omaishoitajat ry PIONIn toimisto

Mustanlahdenkatu 19, LH9, 33210 Tampere

Jyri Keränen, puheenjohtaja
p. 050 378 8271
jyri.keranen@elisanet.fi

Leo Levanen, sihteeri
p. 045 181 73 11
leo.levanen@pioniry.fi

Toimisto: 045 875 1417, toimisto@pioniry.fi,

Tiedottaja: 050 555 0014, tiedottaja@pioniry.fi

Sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@pioniry.fi

Mitäs miehille? -toiminta:
Mustanlahdenkatu 19, LH 9, Tampere
Timo Sälli, toiminnankoordinaattori, 044 230 5557, timo.salli@pioniry.fi
Lasse Vainiomäki, toiminnanohjaaja, 044 231 2815, lasse.vainiomaki@pioniry.fi
Pertti Lahti, toiminnanohjaaja, 044 377 7174, pertti.lahti@pioniry.fi

Opaste-hanke:
Väinölänkatu 15, Tampere
Riitta Kuismanen, kehittämispäällikkö, 040 568 7936, riitta.kuismanen@pioniry.fi
Hannele Jokela, hankekoordinaattori, 050 555 3115, hannele.jokela@pioniry.fi
Sirpa Törmä, järjestökoordinaattori, nepsy-valmentaja, p. 044 491 9466, sirpa.torma@pioniry.fi