Hallitus

Pionin hallituksen jäsenet  (alla) vuonna 2017:

Aarre Aarne Alanen, puheenjohtaja, TAMPERE

aarre.alanen@pioniry.fi, p. 040 839 0336

 

Jari Pirhonen, varapuheenjohtaja, TAMPERE

jari.pirhonen@uta.fi, p. 045 187 0505

 

Leo Levanen, sihteeri, TAMPERE

leo.levanen@pioniry.fi, p. 045 181 7311

 

Ossi Aho, TAMPERE

ossi@ossiaho.fi, p. 050 548 6700

 

Markku Leinonen, VALKEAKOSKI

markku.leinonen48@gmail.com, p. 044968 2130

 

Marjut Lemivaara, TAMPERE

marjut.lemivaara@uta.fi, p. 050 530 7869

 

Ilmari Nurminen, TAMPERE

ilmari.nurminen@eduskunta.fi, p. 050 512 2189

 

Voitto Vänskä, SASTAMALA

voitto.vanska@hotmail.fi, p. 045 313 5589

 

Tuula Westman

tuulam.westman@gmail.com, p. 040 777 3258

 

Hallituksen varajäsen:

 

Katja Korpela, LEMPÄÄLÄ

katja.korpela@elisanet.fi, p. 040562 8935