Hallitus 2020

Jyri Keränen, puheenjohtaja

jyri.keranen@elisanet.fi, 050 378 8271

Marjut Lemivaara, varapuheenjohtaja

marjut.lemivaara@tuni.fi,  p. 050 530 786

Leo Levanen, sihteeri

pioni.leo@gmail.com, p. 045 181 7311

Aarre Alanen, kunniapuheenjohtaja

aarre.alanen@gmail.com, p. 040 839 0336

Juha Luoto

luoto709@gmail.com, p. 040 076 6839

Veikko Vepsäläinen

veikko.vepsalainen@gmail.com, p. 044 356 3942

Kalevi Turkka

kalevi.turkka@gmail.com, p. 040 095 9002

Hannu Tarna

hannu.tarna@tuni.fi, p. 040 937 6366

Sirpa Pursiainen

sirpa.pursiainen@gmail.com, p. 040 737 0307

Tapio Rainio

rainiotapio@gmail.com, p. 045 141 4766

Matti Sokkanen

matti.sokkanen@gmail.com, p. 044 259 8223